Юридичні статті

Якийсь нахабний учасник тренінгу: «Якось слабенько все, інформація відмінна, але вона є у відкритому доступі. За що вам платити-то? »

Якийсь не менше нахабний, але дуже чесний бізнес-тренер: “Бізнес тренінг – це лохотрон, ми просто продаємо своє ім’я, а бажаючі вчитися за рахунок компанії завжди знайдуться”.

І це, щоб ви розуміли, діалог двох реально існуючих нахабних людей.

І тепер, я думаю, Ви здогадуєтеся, про що піде мова в наступних кількох абзацах тексту.

Читати статтю


Кінець 2017 року наша команда “Діс-Експерт” вирішила відзначити статтею про законодавчі перспективи в новому році. І однією з таких перспектив була судова реформа в Україні. От про неї давайте і поговоримо. А точніше про реформу господарського процесу, оскільки саме він перетерпів найзначнішу кількість змін. Оскільки про зміни в господарському процесі написано було вже вдосталь, хотілося б зробити акцент саме на думці експертів з приводу них: на скільки вони буди актуальними, корисними та доречними, враховуючи різні фактори.

Читати статтю


Деяким він готує головний біль, подарунки і холодильники, які повні олів’є. А деяким – зміни в Закони, які вступають в силу разом із новим 2018 роком. А деяким і те, і інше.

Тому пропонуємо Вам розглянути самі гучні нововведення 2017-го, які стануть початком його послідовника – 2018-го…

Читати статтю


Вагітність – це те, з чим хоча б раз у житті має справу 80% жінок по всьому світу і в Україні. Жінки-підприємці, і, на щастя, і, на жаль, рано чи пізно задаються питанням: “Як би так отримати від держави грошей?”. Чому “на щастя?” А що таке діти, якщо не щастя? Чому “на жаль”? Тому що багато, що відбувається з нами в нашій державі – це “на жаль”.

Читати статтю


Про хабарі можна говорити багато і з абсолютно різним настроєм: зневажати, лаяти, заздрити.
Але сьогодні ми Вам пропонуємо посміхнутися, бо саме почуття гумору рятує в багатьох важких ситуаціях.

Читати статтю


Разом з медреформою, про яку йшла мова в попередній статті, майже такою ж популярністю користується і пенсійна. Хочемо розглянути деякі найбільш спірні її аспекти.

Але щоб розуміти, що нас очікує в найближчому майбутньому на підставі пенсійної реформи уряду, потрібно знати, що ми маємо сьогодні.

Читати статтю


 Що добре? Що погано? І які підводні камені?

Нещодавно по Києву з гучним гуркотом прокотилася медична реформа, яка спричинила за собою масові обговорення. Одні панікують, інші не розуміють, що сталося, треті, взагалі не в курсі того, що відбувається. Так чи інакше, українська нація заворушилася.

Мета нашої статті – розставити всі дужки над “й” і збільшити кількість раціонально налаштованого народу, щоб ми могли адекватно реагувати на те, що відбувається і адаптуватися під дійсність. Тому ми пропонуємо найдієвіший спосіб – об’єктивний аналіз.

Давайте розглянемо ситуацію з трьох сторін – плюси, мінуси, підводні камені.

Читати статтю


РРО – страшний сон підприємця. І кожен, хто хоч якось з ним зіткнувся, обов’язково поставив собі ці 4 питання:

1) Як, власне, розшифровується ця абревіатура?

РРО – це реєстратор розрахункових операцій.

Читати статтю


  1. Ви не звикли доводити справу до кінця

Якщо у вас багато розпочатої роботи, пара десятків нереалізованих ідей, а на столі три недопитих чашки чаю, подумайте, чи варто вам братись за речі, куди більш серйозні? Або, можливо, для початку Вам потрібно у своєму житті щось поміняти?

  1. Ви не любите і не вмієте взаємодіяти з державним апаратом

Це одна з найнеприємніших складових бізнесу, від якої, на жаль, абстрагуватися ніяк не вийде. І кожен ваш крок, як бізнесмена, буде робитися під його чуйним наглядом, а всі ваші дії повинні будуть чітко декларуватися в сотнях папірців і програм. Ви готові практично кожен день жити пліч-о-пліч з держ. органами, стояти в чергах, лаятися з недбайливими співробітниками і терпіти все збої їх електронних систем?

  1. Думаєте, що бізнес – це занадто просто

“Папери оформив, гроші заплатив і вуаля – я бізнесмен!” – якщо ваші думки схожі на ці, то, можливо, до того, як відкривати свою справу вам слід трохи поспілкуватися з людьми і почитати корисні книги, щоб раптом не вийшло, як з чашками чаю в пункті №1.

  1. Думаєте, що бізнес – це занадто складно

Починаючи свою справу, ви відразу настроюєтеся на гірше? Заздалегідь ненавидите держ. органи, для проформи вже посварилися з податківцем, всю ніч не спали, страждаючи тривожними думками. А на ранок вирішили нічого не відкривати, бо це занадто складно. Ясен пінь, бізнес – це не Ваше, принаймні ПОКИ що.

5. Занадто багато думаєте

Ваша голова повна думок і це чудово. Але бізнес – це не завжди холодний розрахунок. Іноді доводиться покладатися на інтуїцію або грати ва-банк. В останніх випадках, ні про який холодномий розрахунок не може бути й мови. Саме тому люди, які думають надто багато, схильні в результаті приходити до висновку, що бізнес – це небезпечно і краще чогось не зробити, ніж ризикнути. і Як би дивно це не звучало, з цим також потрібно боротися.

6. Занадто мало думаєте

Ви постійно дієте навмання? “Ай, була не була” і таке інше? Ні? Тоді вам теж поки не місце в світі бізнесу. Вас просто-напросто загризуть і затопчуть. Думати потрібно, але більше в аналітичному руслі: оцінювати свої помилки і робити висновки, аналізувати стан ринку, конкурентів, фінансових потоків і т.д.

7. Недооцінюєте роль законодавства

“Все вирішують гроші, закон ні до чого!” Дуже навіть до чого! Як мінімум, якщо ви вирішили стати на слизьку стежку корупції (чого ми Вам, як юристи, дуже не радимо), вам потрібно знати, кому потрібно платити. А це, як найкраще, описує саме закон. І пам’ятайте, далеко не завжди людей можна підкупити, а в цих випадках законодавство спрацьовує куди частіше.

8. Не знаєте і не хочете знати Закон

Ви вчилися на архітектора і відкриваєте свій салон. Навіщо, питається, вам то це? Вам то, може, воно й не треба, а ось вашому бізнесу воно конче необхідно. І тут у вас два виходи: або наступити собі на горло і бігом йти вивчати юриспруденцію, або звернутися до фахівців: http://dis-expert.com.ua/ua/, що, до речі, пристойно спростить ваше життя і заощадить гроші.

9. Не звикли делегувати повноваження

“Дай, я сам зроблю. Ти не вмієш! “- знайомо? Тоді ви ризикуєте стати людиною з картинки. Подивіться правді в очі і зрозумійте: не всю роботу ви можете робити однаково добре. Якщо не зараз, то рано чи пізно, доведеться ділитися.

10. Не визнаєте критики

Ви впевнені в своїх словах і діях і непохитні у своїх рішеннях. Це відмінно! АЛЕ ще краще, якщо Ви будете впевнені в рішеннях, прийнятих об’єктивно, враховуючи думки зі сторони. Нехай навіть ця думка буде не експертною, але вона все ще може охопити ту сторону питання, яку Ви не хочете або не можете побачити.

11. Ховаєтесь від проблем

Вічна проблема співробітників банків і працівників держ. установ. Так зване “Хата не моя”. Люди з цією проблемою схильні скидати на інших всю провину, а слідом і роботу. Така якість, на жаль, є неприйнятною в бізнесі. Ви повинні бути готові нести весь тягар відповідальності за свої проступки, а також за проступки Ваших підлеглих, в яких Ви, по-хорошому, зовсім не винні. Задумайтесь, чи вийде у Вас?

12. Не вмієте ставити цілі

“Хочу стати бізнесменом і забивати купу бабла” – це неправильна мета.

“Хочу відкрити свій магазин взуття, де буду продавати унікальні моделі черевиків-трансформерів, які можна носити в будь-яку погоду і на будь-яку подію. Це буде фурор в світі взуття! “- ось це вже більше схоже на правду. І мова тут йде не тільки про глобальні цілі, а також про поточні, які вам належить ставити перед своїми підлеглими. Тому що саме від них залежатиме якість їх роботи, а відповідно і розвиток вашого бізнесу.

13. Не навчились контролювати

У вас все валиться з рук, ви завжди спізнюєтеся, забуваєте про важливі дати і зустрічі, а також постійно втрачаєте свої ключі? Можливо, поки ви не візьмете себе в руки, Вам також не варто сунутися в цей вир, оскільки, як на перших порах, так і далі, вам, як хорошому бізнесменові, потрібно бути в курсі всього, що відбувається у вашій діяльності і навколо неї. І, більш того, ВЧАСНО подавати фінансові звіти, вчасно платити зарплату, вчасно здійснювати доставку, вчасно сплачувати рахунки. Інакше ви ризикуєте залишитись без постачальників, без клієнтів, без співробітників, без грошей і взагалі без бізнесу.

Тому, який з усього цього можна зробити висновок? Зберіться і налаштуйтесь на те, що буде важко, але не настільки, щоб панікувати. Вивчіть і проаналізуйте свою нішу, ПРАВИЛЬНО розставте цілі та пріоритети, і нарешті ризикніть! А ми Вам з цим допоможемо. І разом ми створимо Вашу мрію!

Читати статтю


Куди податися?

Перед тим, як відкрити інтернет-магазин, вам варто визначитися зі своєю нішею. Для цього ми зібрали декілька думок абсолютно різних людей про те, що саме їм би хотілося купувати в інтернет-магазині:

Читати статтюМи в соціальних мережах