9 доказів того, що діти – найкращі бізнесмени. Уроки від бізнескіндів

Перед тим, як відкрити свій бізнес, люди читають багато літератури. Одним вона потрібна, щоб розробити правильну бізнес-стратегію, іншим – щоб виробити в собі якості бізнесмена. Наша думка така: якщо тонкощам ведення бізнесу книги (разом із життєвим досвідом) Вас навчити зможуть, то за уроками ділової хватки радимо звернутися до своєї… Дитини.

І зараз ми Вам це доведемо!

Давайте згадаємо, які якості ідеального бізнесмена пропонують нам книги:

1) Незалежність мислення

Про те, що малюку потрібно піти на кухню і розібрати полицю з каструлями, він приймає рішення абсолютно самостійно. І робить це тому, що вважає за потрібне це робити і тому що йому так хочеться.

Не слухайте інших – приймайте рішення самостійно!

2) Креативність

Спробуйте заховати від маленького шибеника його улюблену іграшку. І через якийсь час ви побачите, як вона знову опинилася в його пустотливих рученятах. Просто тому, що незашорений дитячий мозок поки ще дуже гнучкий і йому простіше знаходити нестандартні рішення. Таким чином він пізнає світ.

Позбавтеся від забобонів і зайвих думок і тоді Ви також зможете продукувати креативні рішення.

3) Готовність рости і розвиватися, цілеспрямованість

Малюкові цікавоабсолютно все! І заради цього він буде намагатися піднімати голівку, повзти і робити перші кроки. І, зверніть увагу, маленькому цілеспрямованому організму абсолютно не знайоме слово “лінь”.

Працюйте над собою і перестаньте, нарешті, лінуватись!

4) Схильність до ризику

Побудувати хитку піраміду з чотирьох табуреток? І, ризикуючи заробити шишку на лобі і ременю від татка, піднятися на неї? І все тільки заради того, щоб роздобути заборонену татову коробку з інструментами. Легко! Що там пара нещасних синців в порівнянні з таким цікавим гайковим ключем і цілою купою шурупів.

Ризикуйте малим заради досягнення більшого. Головне, не забувайте робити це обдумано!

5) Самодисципліна і внутрішня мотивація

Найвмотивованіша людина-це пенсіонерка, яка бачить вільне місце в транспорті, людина, якій “закортіло” в туалет і… маленька дитина. Вона хоче чогось і вона це отримає, спробувавши різні шляхи підходу до задоволення своєї потреби. Вона не запитує “Навіщо мені потрібен цей вантус?”, Він просто хоче його отримати будь-якими доступними способами і отримує.

Не питайте: “Навіщо мені це потрібно?” – беріть і отримуйте

6) Уміння зав’язувати ділові контакти, спілкуватися

Зверніть увагу, як діти поводяться на майданчиках. Вони без проблем заводять контакти з іншими дітьми. Просто тому, що в їх маленькій світлій голівці ще немає страхів і упереджень, властивих дорослим.

Не бійтесь людей – будьте більш відкритими

7) Здатність «запалити»

Згадайте очі дитини, яка захоплено грає брязкальцями або перебирає в пальчиках якусь нову цікаву річ. А його захоплення від яскравого шарудливого пакету? Дивишся на нього і волею-неволею, сам починаєш захоплюватися цим пакетом.

Щиро цікавтесь тим, чим займаєтеся – це найпотужніша “запальничка”

8) Гарна швидкість мислення

Як говорять вчені: швидкість мислення немовляти в 200 разів перевищує швидкість мислення середньостатистичного дорослого. В першу чергу, це потрібно для того, щоб  в прискорених темпах адаптуватися до навколишнього світу. З віком темпи мислення людини пригальмовуються. А відбувається це не тому, що ми стаємо менш здатними, а тому що ми починаємо лінуватись або ж втрачаємо дитячий “запал”.

Розвивайтесь і пам’ятайте – Ви здатні на більше

9) Позитивний підхід

Посмішка – це основна зброя будь-якої дитини. Вона щиро посміхається майже завжди. Саме тому, дітям важко відмовляти і вони так швидко втираються в довіру.

Частіше посміхайтесь. Це допоможе встановити корисні контакти і налаштувати себе на позитивну хвилю.

В цілому, все вищесказане, можна звести до трьох ключових понять. Дитина – ідеальний бізнесмен завдяки:

Мотивації

         Щирості

                   Відсутності ліні

Тому, шановні підприємці, ведіть свій дорослий бізнес з дитячим запалом і побачите, як ваші справи із дзвінким сміхом стрімко побіжать вгору! 🙂

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Ми в соціальних мережах