3 тисячі символів, 6 порад та 9 натхнень: математика для потенційних бізнесменів

Бернард Шоу сказав: «Якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко, і ми обміняємося цими яблуками, то у кожного з нас буде одне яблуко … Якщо у вас є ідея і у мене є ідея, і ми обміняємося цими ідеями, то у кожного з нас буде по дві ідеї. Пропонуємо Вам свої варіанти бізнес-натхнень.Уявіть собі: Ви йдете по широкій вулиці шикарного міста. Навколо Вас кипить життя, але Ви спокійні та легкі – адже у вас відпустка! Нарешті можна відволіктися від повсякденної рутини, звільнити голову від тлінних думок та дати волю польоту фантазій. Ви помічаєте маленьке віконце кав’ярні під цілком поетичною назвою “Бернард Шоу” і в голові відразу вихор думок (адже тепер у Вас є час подумати!): “Кав’ярня … Відпочинок … книги … Бернард Шоу … магазин …. А що, якщо? … “і так народжується ідея: відкрити Магазин Однієї Книги.
Натхнення №1: в подорож!


У Вас є старий телефон дідуся, трохи вільного часу і руки, які можуть і хочуть працювати? Підключайте фантазію і вперед!
Натхнення №2: нове – це давно забуте старе. Перетворюйте старе у нове.

На Вашій вулиці все добре, але люди постійно скаржаться, що їм аж занадто далеко ходити в найближчий магазин за хлібом. А Ви (ось так збіг!) – спадковий пекар і випічка у вас відмінна. Так чому б не …
Натхнення №3: Вирішіть проблему.

Ви завжди мріяли мати свій магазин одягу. Але сотні інших вже повідкривали свій текстильний бізнес задовго до Вас. І Ви не хочете бути одним з багатьох. Так відвідайте своїх конкурентів, поспілкуйтеся з покупцями і рано чи пізно ви зрозумієте, чого їм не вистачає. І тоді вперед!
Натхнення №4: Полювання на ідеї.

Ви раптово усвідомили, що дизайн інтер’єру-це те, про що Ви завжди мріяли займатися? Дивно! Ваш наступний крок: “Окей, Гугл”! І гугл по своїй темі все, що можете на різних мовах. Це допоможе надихнутися творчими ідеями. Ви завжди зможете бути в тренді, а, можливо, і стати законодавцем інтер’єрної моди.
Натхнення №5: Gooooogle.

Спілкуйтеся з майстрами своєї справи. Так ви зможете отримати величезний досвід і розуміння того, до чого треба прагнути. Справжні знавці своєї справи є просто унікальним джерелом натхнення.
Натхнення №6: Майстерність

Ваше оточення також має надихати. Ми зараз не говоримо про “Карти бажань” і візуалізацію. Йдеться про обстановку: вид за вікном, улюблена картина, затишна крамничка в парку, красуня дружина, кава, канцелярія. Придивіться! Напевно навколо вас є те, від чого вам хочеться творити.
Натхнення №7: Оточення

Якщо вам пропонують відвідати семінар на цікаву вам тему, запрошують на зустріч або просто телефонують, не відмовляйтесь від контакту. Відвідайте, зустріньтесь, поговоріть! Ви ніколи не знаєте, в які моменти Вас може відвідати натхнення. Найпотужніша муза для людини – людина.

Натхнення №8: Завжди говори так

Придумавши ідею, не бійтесь критики. Озвучте її своїм друзям, рідним, колегам. Вислухайте їх думку. Можливо, вони зможуть допомогти вам доповнити ідею відсутніми деталями.
Натхнення №9: Зворотній зв’язок

А що надихає Вас?

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Ми в соціальних мережах