Бізнес – не ваше, якщо …

  1. Ви не звикли доводити справу до кінця

Якщо у вас багато розпочатої роботи, пара десятків нереалізованих ідей, а на столі три недопитих чашки чаю, подумайте, чи варто вам братись за речі, куди більш серйозні? Або, можливо, для початку Вам потрібно у своєму житті щось поміняти?

  1. Ви не любите і не вмієте взаємодіяти з державним апаратом

Це одна з найнеприємніших складових бізнесу, від якої, на жаль, абстрагуватися ніяк не вийде. І кожен ваш крок, як бізнесмена, буде робитися під його чуйним наглядом, а всі ваші дії повинні будуть чітко декларуватися в сотнях папірців і програм. Ви готові практично кожен день жити пліч-о-пліч з держ. органами, стояти в чергах, лаятися з недбайливими співробітниками і терпіти все збої їх електронних систем?

  1. Думаєте, що бізнес – це занадто просто

“Папери оформив, гроші заплатив і вуаля – я бізнесмен!” – якщо ваші думки схожі на ці, то, можливо, до того, як відкривати свою справу вам слід трохи поспілкуватися з людьми і почитати корисні книги, щоб раптом не вийшло, як з чашками чаю в пункті №1.

  1. Думаєте, що бізнес – це занадто складно

Починаючи свою справу, ви відразу настроюєтеся на гірше? Заздалегідь ненавидите держ. органи, для проформи вже посварилися з податківцем, всю ніч не спали, страждаючи тривожними думками. А на ранок вирішили нічого не відкривати, бо це занадто складно. Ясен пінь, бізнес – це не Ваше, принаймні ПОКИ що.

5. Занадто багато думаєте

Ваша голова повна думок і це чудово. Але бізнес – це не завжди холодний розрахунок. Іноді доводиться покладатися на інтуїцію або грати ва-банк. В останніх випадках, ні про який холодномий розрахунок не може бути й мови. Саме тому люди, які думають надто багато, схильні в результаті приходити до висновку, що бізнес – це небезпечно і краще чогось не зробити, ніж ризикнути. і Як би дивно це не звучало, з цим також потрібно боротися.

6. Занадто мало думаєте

Ви постійно дієте навмання? “Ай, була не була” і таке інше? Ні? Тоді вам теж поки не місце в світі бізнесу. Вас просто-напросто загризуть і затопчуть. Думати потрібно, але більше в аналітичному руслі: оцінювати свої помилки і робити висновки, аналізувати стан ринку, конкурентів, фінансових потоків і т.д.

7. Недооцінюєте роль законодавства

“Все вирішують гроші, закон ні до чого!” Дуже навіть до чого! Як мінімум, якщо ви вирішили стати на слизьку стежку корупції (чого ми Вам, як юристи, дуже не радимо), вам потрібно знати, кому потрібно платити. А це, як найкраще, описує саме закон. І пам’ятайте, далеко не завжди людей можна підкупити, а в цих випадках законодавство спрацьовує куди частіше.

8. Не знаєте і не хочете знати Закон

Ви вчилися на архітектора і відкриваєте свій салон. Навіщо, питається, вам то це? Вам то, може, воно й не треба, а ось вашому бізнесу воно конче необхідно. І тут у вас два виходи: або наступити собі на горло і бігом йти вивчати юриспруденцію, або звернутися до фахівців: http://dis-expert.com.ua/ua/, що, до речі, пристойно спростить ваше життя і заощадить гроші.

9. Не звикли делегувати повноваження

“Дай, я сам зроблю. Ти не вмієш! “- знайомо? Тоді ви ризикуєте стати людиною з картинки. Подивіться правді в очі і зрозумійте: не всю роботу ви можете робити однаково добре. Якщо не зараз, то рано чи пізно, доведеться ділитися.

10. Не визнаєте критики

Ви впевнені в своїх словах і діях і непохитні у своїх рішеннях. Це відмінно! АЛЕ ще краще, якщо Ви будете впевнені в рішеннях, прийнятих об’єктивно, враховуючи думки зі сторони. Нехай навіть ця думка буде не експертною, але вона все ще може охопити ту сторону питання, яку Ви не хочете або не можете побачити.

11. Ховаєтесь від проблем

Вічна проблема співробітників банків і працівників держ. установ. Так зване “Хата не моя”. Люди з цією проблемою схильні скидати на інших всю провину, а слідом і роботу. Така якість, на жаль, є неприйнятною в бізнесі. Ви повинні бути готові нести весь тягар відповідальності за свої проступки, а також за проступки Ваших підлеглих, в яких Ви, по-хорошому, зовсім не винні. Задумайтесь, чи вийде у Вас?

12. Не вмієте ставити цілі

“Хочу стати бізнесменом і забивати купу бабла” – це неправильна мета.

“Хочу відкрити свій магазин взуття, де буду продавати унікальні моделі черевиків-трансформерів, які можна носити в будь-яку погоду і на будь-яку подію. Це буде фурор в світі взуття! “- ось це вже більше схоже на правду. І мова тут йде не тільки про глобальні цілі, а також про поточні, які вам належить ставити перед своїми підлеглими. Тому що саме від них залежатиме якість їх роботи, а відповідно і розвиток вашого бізнесу.

13. Не навчились контролювати

У вас все валиться з рук, ви завжди спізнюєтеся, забуваєте про важливі дати і зустрічі, а також постійно втрачаєте свої ключі? Можливо, поки ви не візьмете себе в руки, Вам також не варто сунутися в цей вир, оскільки, як на перших порах, так і далі, вам, як хорошому бізнесменові, потрібно бути в курсі всього, що відбувається у вашій діяльності і навколо неї. І, більш того, ВЧАСНО подавати фінансові звіти, вчасно платити зарплату, вчасно здійснювати доставку, вчасно сплачувати рахунки. Інакше ви ризикуєте залишитись без постачальників, без клієнтів, без співробітників, без грошей і взагалі без бізнесу.

Тому, який з усього цього можна зробити висновок? Зберіться і налаштуйтесь на те, що буде важко, але не настільки, щоб панікувати. Вивчіть і проаналізуйте свою нішу, ПРАВИЛЬНО розставте цілі та пріоритети, і нарешті ризикніть! А ми Вам з цим допоможемо. І разом ми створимо Вашу мрію!

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Ми в соціальних мережах