Наші партнери:

Українська Асоціація Власників Зброї

Українська асоціація власників зброї заснована в жовтні 2009 року. Вона об’єднує тисячі вільних і свідомих українців. В рядах Асоціації є представники всіх регіонів України, всіх соціальних груп, люди різного віку, статі, освіти – всіх їх об’єднує любов до зброї і готовність відповідально нею володіти.

http://zbroya.info/

Альфарет

“Альфарет” – це столярна майстерня, що спеціалізується на виробах ручної роботи з дерева, від класики до сучасності: меблі та двері, паркет та сходи, радіаторні решітки та перегородки.
http://alfaret.kiev.ua/

Служба стягнення заборгованості

“Служба стягнення заборгованості” – професійна компанія, яка спеціалізується на стягненні всіх видів боргів. Обслуговує компанії різних сфер діяльності: банки, страхові, ЖКГ та інші. У процесі роботи з клієнтом вони не тільки надають послуги зі стягнення існуючої заборгованості, а й пропонують рекомендації щодо попередження її виникнення.

http://collectionservice.com.ua/

Smartymedia

Smartymedia – це Інтернет-холдинг, який активно розвивається. Він входить в топ – 25 холдингів України. На даний момент Smartymedia володіє ресурсами різної тематики:

 • http://news.join.ua/ — рейтинг новин Укрнета.
 • http://news.join.ua/read/ — система обміну переходами (тізерка).
 • http://banker.ua/ — банківський портал: новини банків, каталог банків, адреси банкоматів, курси валют, інші сервіси.

Наша мета – розвиток і підвищення конкурентоспроможності українського сегмента Інтернету, а також виведення на ринок нових рішень і продуктів. Наші якості – ми поєднуємо амбіції з високим професіоналізмом і компетентністю в області Інтернет-маркетингу, web-розробки та дизайну. Інтернет-холдинг Smartymedia завжди радий новим проектам, партнерам і клієнтам! Готові розглянути всі Ваші пропозиції. Будьте з нами – ми відкриваємо нові горизонти!

Науково-виробниче підприємство «Сатурн»

Підприємство спеціалізується на виробництві малошумних СВЧ підсилювачів для радіометрів і радіотелескопів, систем супутникового і тропосферного зв’язку, радіорелейних системи для центрів телевізійного мовлення, банків, електростанцій, СВЧ мікросхем, приладів і підсистем міліметрового діапазону довжин хвиль для військового застосування. Підприємство здає в оренду офісні та виробничі приміщення.

http://www.jssaturn.com/

Технопарк

Технопарк являє собою підготовлену для будівництва територію в Броварському районі Київської області, по трасі Київ – Чернігів. В Технопарку Ви можете придбати ділянку під склад, аграрне, промислове виробництво та інші види діяльності. Територія Технопарку – 33,04 га. Площа ділянок під забудови – 30,60 га. Площа під дорогами – 2,4 га (ширина зони резервування для доріг – 10 метрів). Площа під об’єктами інженерної інфраструктури – 0,04 га.

http://www.texnopark.com.ua/

Мережа Магазинів Горящих Путівок

“Мережа Магазинів Горящих Путівок” надає можливість придбати тур за дуже вигідною ціною для незабутнього і приголомшливого відпочинку в одній з таких країн. Без проблем, втрати часу і грошей можна придбати гарячий тур в будь-яку точку світу. Гарячий тур, у вартість якого входить переліт, розміщення, харчування і основна розважальна програма – це найкращий відпочинок для душі і тіла!
http://smgp.com.ua/

ТОВ «Альянс Солюшен»

Основні напрямки діяльності:

 • Розробка автоматизованих систем управління та обліку на базі ПЗ 1С;
 • Розробка мобільних додатків;
 • Консалтингові послуги з оптимізації управління бізнесом.

http://psoft.com.ua/

ТОВ «Українські бізнес комунікації»

Основні напрямки діяльності:

 • Розробка програмних продуктів (облікові системи, CRM-системи, системи моніторингу та аналітики);
 • Розробка програмно-апаратних комплексів для ринку ЖКГ (оперативно-диспетчерське обслуговування);
 • Розробка програмно-апаратних комплексів для управління внутрішньобудинкової периферією;
 • Побудова контакт-центрів і IP АТС (ТМ CallWay) – http://callway.com.ua/
 • Консалтинг

Замовте консультацію!


Ми в соціальних мережах