Юридична адреса: для чого вона потрібна і як її отримати

Для реєстрації будь-якого підприємства вам знадобиться вказати в документах його юридичну адресу. Ця електронна адреса буде вважатися офіційним місцезнаходженням підприємства, на неї буде приходити вся кореспонденція.

Юридична адреса – це прописка вашого підприємства, по якій вас завжди можна знайти. Ми надаємо перевірені юридичні адреси в різних районах Києва.

Адміністративні райони Києва Вартість 1, грн. Вартість 2, грн.
Голосіївський 1800 3000
Дарницький 1800 3000
Деснянський 1800 3000
Дніпровський 1800 3000
Оболонський 1800 3000
Печерський 1800 3000
Подольський 1800 3000
Святошинський 1800 3000
Солом’янський 1800 3000
Шевченківський 1800 3000

Яку адресу можна використовувати в якості юридичної?

Законодавство нашої країни допускає три варіанти:

  • нежитлове приміщення, власником якого є один або кілька засновників;
  • взятий в оренду або суборенду офіс (склад і т.д.).

Однак нерідко трапляється, що у підприємства, що тільки починає свою діяльність, ще немає грошей на оренду приміщення або в складі засновників немає людини з відповідною пропискою (або він не хоче реєструвати підприємство на свою квартиру).

Якщо ви плануєте почати бізнес в Києві, але відчуваєте подібні труднощі, ми вам допоможемо. Ми надаємо юридичні адреси в Києві в будь-якому районі міста.

Плюси і мінуси різних видів юридичних адрес

Кожен спосіб отримання юр. адреси має свої переваги і недоліки. Розглянемо кожен з них детальніше.

 

Власне або орендоване приміщення

Перший варіант – нежитлове приміщення, що перебуває у власності засновників. Якщо воно є – добре, якщо ні – його можна орендувати.

Але таке приміщення далеко не завжди розташовується в зручному для роботи місці, та й у разі переїзду доведеться оформляти зміну юридичної адреси в установчих документах. Крім того, вартість оренди може бути дуже високою, а то і зовсім непосильною для підприємства- початківця.

Куплена адреса

Для тих, кому важко реалізувати перший варіант, залишається другий – купити юридичну адресу. Цей спосіб хороший тим, що ви можете вибрати будь-який район, в якому бажаєте працювати, і заплатити за це досить невелику суму.

Головна небезпека цього методу полягає в тому, що ви можете придбати так звану адресу масової реєстрації, і в цьому випадку вдале, на перший погляд, придбання завершиться сумно. Або ваше підприємство не пройде реєстрацію, або до вас зачастять співробітники податкової міліції, щоб переконатися в реальності вашого місцезнаходження за вказаною в документах місцезнаходження.

Тому з обережністю ставитесь до відверто дешевих  юридичних адрес  і обов’язково перевіряйте, чи немає пропонованого на продаж адреси в «чорному списку» податкових служб (ця інформація є на їхньому сайті).

Чому варто звернутися саме до нас

Якщо ви хочете отримати юридичну адресу, яка не принесе вам в майбутньому ніяких проблем – звертайтеся в нашу компанію. В цьому випадку ви отримаєте:

  • «чисту» адресу, до якої податківці не мають жодних претензій;
  • будь-який район Києва;
  • договір субаренди або спільного користування приміщенням;
  • якісне поштове обслуговування (важливі листи не загубляться і будуть доставлені вам без затримок);
  • можливість зв’язатись в будь-який момент з орендодавцем.

Якщо вам потрібна оренда юридичної адреси, ми підберемо ту, яка найкраще вам підходить. А якщо вам потрібно змінити юридичну адресу, ми допоможемо з переоформленням (перереєстрацією) установчих документів.

Щоб зв’язатися з нами, досить просто зателефонувати або залишити повідомлення на нашому сайті, і наші співробітники детально нададуть відповідь на всі ваші запитання.

Звертайтеся, чекаємо Вас!

Замовте консультацію!


Ми в соціальних мережах